کد آهنگ

سخنان مقام معظم رهبری پاسخی دندان‌شکن به آل‌سعود بود - بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بر اساس آیات قران و احادیث و در راستای اطاعت از رهبری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی و جهادی و ارزش های دفاع مقدس

امام جمعه رامهرمز:
سخنان مقام معظم رهبری پاسخی دندان‌شکن به آل‌سعود بود

امام جمعه رامهرمز گفت: سخنان مقام معظم رهبری پاسخی دندان‌شکن به آل‌سعود و راه‌گشا برای ملت‌های مسلمان بود.


خبرگزاری فارس: سخنان مقام معظم رهبری پاسخی دندان‌شکن به آل‌سعود بود

به گزارش خبرگزاری فارس از رامهرمز، حجت‌الاسلام سید اسماعیل موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت: صدقه‌ای که خداوند سبحان آن را دوست دارد اصلاح بین مردم است، وقتی که بین آن‌ها تفرقه و دوگانگی ایجاد شود.

وی در ادامه با تبریک عید سعید غدیر خم گفت: دستور برادری علی‌(ع) از سوی خداوند سبحان در راستای اکمال و اتمام دین بود و امام علی(ع) در تسلیم رضا، معرفت و عبادت، جهاد و قضاوت، سرآمد بشریت است.

امام جمعه رامهرمز با اشاره به فاجعه منا تصریح کرد: فاجعه منا عید مسلمانان را به عزا تبدیل کرد و اسباب حزن و اندوه مسلمانان شد و آل‌سعود باید پاسخ‌گوی ملت‌های مسلمان باشد.

وی همچنین با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری با لسان علوی و شجاعت حیدری مصون نگه داشتن کشور را از نیات دشمن جز وظایف نیروهای مسلح عنوان کرد که همراه با ایمان بالا همیشه در حال آمادگی خواهند بود.

موسوی در پایان خطبه‌ها، سخنان مقام معظم رهبری را پاسخی دندان‌شکن و راه‌گشا دانست، زیرا که ایران اسلامی همیشه حامی مظلوم و دشمن ظالم است.


جمعه 10 مهر 1394   22:26   علیرضا هوشمند -خادم ایثارگران   |  نظرات (5)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.